| Gyssmus_Nostra_1995 a întrebat:

Daca ma duc in Anglia si vreau sa muncesc dar nu am unde locui la cine apelez sau cum fac sa imi dea cazare?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca pleci fara sa cunosti pe nimeni ai sanse sa te trimita rapid politia inapoi. Pentru ca nu ai unde dormi. Acolo majoritatea stau cu chirie.

| mihaihai a răspuns:

Cauti chirie in caravane...cam toate satele si oraselele au zone cu caravane....trebuie sa ai la tine ceva bani, e in jur de 70 lire chiria pe saptamam la caravane