| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, TPU, daca merg la Vodafone mi se poate da o lista cu apelurile primite inclusiv cele cu numar privat? Si daca da, pot solicita sa mi se ofere identitatea persoanei respective?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da nimic

| 012345678910bbb a răspuns:

Din câte știu ei, ei pot vedea pe ce se duce creditul tau, adică apeluri samd., dar nu pot afla nici ei numărul privat.

| Georgiana0216 a răspuns (pentru 012345678910bbb):

Aha, am inteles, iar apelurile unde se poate vedea numarul, mi se poate oferi aceasta informatie, sa mi se spuna cui ii apartine, sau macar din ce zona s-a realizat apelul?

| 012345678910bbb a răspuns (pentru Georgiana0216):

Nu, îți vor spune doar ora la care s-a inițiat apelul. Oricum, când vine vorba despre așa ceva, nu numai cei de la Vodafone, dar și cei de la celelate companii, nu vor fi prea incantați sa îți ofere informații și nu se vor stresa prea mult. Rar sa dai de cineva care sa stea sa facă asta.

| Georgiana0216 a răspuns (pentru 012345678910bbb):

Poate doar sa ai o pila laughing)), ca altfel slabe sanse si sa ai norocul ca celalalt sa aiba abonament, ca daca e cartela cam greu. mersi mult!