| LauraG3 a întrebat:

Daca mi-a murit bunica si am lipsit o zi de la scoala, diriginta imi va motiva absentele fara motivare?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In mod sigur, mai ales daca vb si cu un parinte

| Eduard619 a răspuns:

Sigur,acum depinde si cat de intelegatoare este diriginta. Daca nu intelege fa o cerere pentru motivarea absentelor semnata de unul dintre parinti.

| pufygirl26 a răspuns:

Depinde de cat de intelegatoare e si diriginta ta...Dar fiind vorba in cazul tau probabil o sa tii le motivezewinking

| LeMoN01234 a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu mia, motivat fara motivare, faci una de mana si gata...

| Yonutz_Laurentiu_1995 a răspuns:

Da desigur dacă îi spui motivul.

| Vdm_Raul_2000 a răspuns:

Depinde ce fel de diriginta ai, poti sa sune parinti diriginta si se rezolva! Bafta :d