| MadagasHardwell a întrebat:

Daca mi am ierdut cardul de credit cu ce trebuie sa ma duc la banca ca sa mi fac altul? mai trebuie ceva in afara de buletin?

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, doar buletinul. Si niste bani, pentru ca inlocuirea in caz de pierdere se plateste. Pretul difera de la banca la banca.

| gladiatorulcatalin01 a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu il declari pierdut pentru ca o sa primesti o amenda ..doar de buletin ai nevoie

| suntserios a răspuns (pentru gladiatorulcatalin01):

Cum dracu sa primesti amenda ca ti ai pierdut cardul? tu ai citit ce ai scris?

| gladiatorulcatalin01 a răspuns:

Ba-i baiatule si eu mi-am pierdut cardul de la Banca Transilvania si am platit amenda 64lei

| MadagasHardwell explică (pentru gladiatorulcatalin01):

Da, tot de la transilvania il aveam si eu...

| MadagasHardwell explică (pentru gladiatorulcatalin01):

Pai si daca de exemplu mi-a fost furat portofelul in care aveam cardul tot primesc asa-zisa amenda?