| GabyiDanyi17 a întrebat:

Dacă mi-am pierdut/furat telefonul am fost la poliție am depus plângere. E o șansă să-mi găsească telefonul? Am fost cu cutia telefonului la politie, au luat IMEI-UL telefonului. Dacă cineva și-a mai pierdut telefonul și a fost la poliție vi s-a găsit?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista o sansa, dar nu foarte mare, sper sa ai noroc!

| Violleta2022 a răspuns:

Sanse minime sa-l mai gasesti.
Suna urgent la furnizorrul tau de telefonie si anunta-i ca ti s-a furat telefonul si ei il pot bloca, in asa fel incat cine ti l-a furat sa nu-l mai poate folosii deloc.