| RealAnimeLife a întrebat:

Daca pe Facebook mi-am pus din greseala timeline...Cum fac ca sa am din nou perete? Deci cum fac ca sa scap de timeline?

7 răspunsuri:
| FlorinDrg a răspuns:

Tutorial Video-Voce HD in limba romana despre cum putem scapa/edita de aplicatia Timeline de pe Facebook gasiti la link-ul urmator:
http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Chiar daca folosesti acel program pentru dezactivarea timeline-ului, doar tie o sa iti apara dezactivat cerolalti o sa le apara timeline-ul.Asa am auzit.

| Cretzule a răspuns:

Nu se poate.

| teutzikka a răspuns:

Da este definitiv dar mie mi se pare mult mai interesant acest timeline deoarece toate avtivitatile pe care le-ai facut sunt mult mai explicite ca si in pachetul Microsoft Office 2007 este mult mai bun deoarece are o forma de explicare mult mai amanuntita si mult mai usoara de folosit

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru teutzikka):

Tie ti s-e pare interesant, dar eu nu pot sa-mi editez profilul din cauza timeline-ului crying e ingrozitor timeline.IL URAASC >:-(

| Niccoollee a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Merge dezactivat :*
Folosesc Google Chrome si mie una mi-a mers sa dezactivez timeline'ul:

deschizi browserul si instalezi extensia asta

https://chrome.google.com/......dedlecmpgc

Pe urma dai la "Adaugat la chrome" si gata happy

| breezy a răspuns:

Nu poti sa-l faci la loc. E definitiv.