| MrFunky2 a întrebat:

Daca pe PC am linux, pot sa instalez windows?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti instala si Mac OS X ca sa-ti faci hackintosh, e un sistem de operare poti pune altul, poti avea si 30 pe un singur PC. Pe scurt: DA! (si nu asculta de linuxari si comunitatea lor, vor zice de VM-uri ca sa-ti mearga greu si 'sa te convingi ca e prost windows-ul')

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da!

| suntserios a răspuns (pentru sorinake):

De ce ar avea nevoie de masina virtuala?
omul sunt mai mult ca sigur ca nu are nevoie de linux, si daca are, solutia cu dualboot e mult mai ok decat masina virtuala

| sorinake a răspuns (pentru suntserios):

Merge si dualboot e adevarat.
Daca are sau nu are nevoie ...nu putem stii.
Iar masina virtuala poate fi mai utila dupa cum bine stii pentru utiliazatorii mai avansati.

| Superior a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Da poti instala windows-ul

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Cel mai sigur verifica, pe site-ul placi de baza pentru ce sistem de operare ai driveri...sa nu te trezezesti ca pui windows 7 si sa gasesti doar pentru windows 10 sau 8.

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sigur ca poti iti spun din experienta, aceiasi procedura, spor happy