| bmcriss a întrebat:

Daca plec in alta tara, de exemplu Olanda pentru un sejur de 5 zile, in timpul sejurului pot sa vorbesc cu cei din Romania la telefonul mobil? Daca da, care este tariful? Iar daca nu, ce trebuie sa fac pentru a putea sa sun?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
trebuie sa iti activezi un serviciu numit roaming.suna la serviciul clienti al companiei mobile la care esti sau du-te la sediul lor si roaga-i sa iti activeze serviciul...este cam scump din cate am auzit!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca plec in alta tara