| Joker3134 a întrebat:

Daca politia te-ar prinde ca ai fumat marijuana, o sa iti mai faca test anti-doping sa vada daca esti consumator intr-adevar? Sau nu si-ar pierde timpul cu asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca politia este pe traseu, verificand tocmai consumul de droguri, evident ca isi va pierde timpul cu oricine este prins ca-i pozitiv, chiar daca evidenta drogului apare foarte slaba la analiza.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate sa nu isi piarda timpul cu asta atata timp cat le zici de unde le-ai luat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Unde pacatul lui Anatoleste logica exprimarii? 1. "te-ar prinde" = actiune e se desfasoara in prezent, 2. "ai fumat" = actiune euizata 3. "o sa iti mai faca" = actiune (potential) la viitor. Cum simetrizezi primele doua, ca altcumva rusinica, Cane Spirache?!

| Crackman a răspuns:

O sa iti dea o partida cu timmy de la sectie imediat ce iti vad ochisori.

| PumpkinDoll a răspuns:

Castigi o cursa pe gratis pana la sectie ca sa te ia la intrebari si eventual sa-ti ofere un masaj

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

E suficient sa te prinda
Si apoi te iau cu iei la sectie