| Joker3134 a întrebat:

Cand te opreste la volan pentru test de alcool, iti face si un test anti-doping? Nu ca as fi eu, dar intreb din curiozitate.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, unele masini sunt prevazute si cu testul anti-drog si poti fii testat pentru amandoua.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Masina cu test anti-drog? La BMW sau la Logan?

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, m-am referit la masini ale politiei care au un mini-laborator in ele, pentru testarea mostrelor de saliva, pentru a descoperii consumul de droguri.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok. Am inteles.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In mod uzual nu, dar daca pari suspect ca ai consumat te pot supune si unui astfel de test

| Freya1 a răspuns:

Daca politistului o sa I se para ca ceva nu e in regula cu tine o sa iti faca si testul ala.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Putin cate putin te dai in fapt; mai bine treci pe legale.winking :o laughing

| JackR a răspuns:

Test anti-doping, numai daca ai o masina precum cea a lui Fred Flintstone si circuli cu peste 50 de km/h. Altfel nu, poate doar test anti-drog.

Răspuns utilizator avertizat