| madalinuk a întrebat:

Daca se afla acum chestia aia cu anonimi pe ask.fm si am pus intrebari dar eu nu am ask.o sa apara ca sunt eu? Multumesc pup. urgent+funda voua big grin

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Nu se va intampla asta.Nu are cumhappy Esti pur si simplu un anonim nu are cum sa afle persoana respectiva ca ai pus tu intrebarea mai ales daca spui ca nu ai ask happy

1 răspuns:
| Dannnniiii a răspuns:

Nu cred ca se va intampla asta, si e greu de crezut oricum, poate doar daca ai cont si tu pe ask si o sa se dezvaluie cei ce au pus intrebarile o sa apari.