| Evelinmariaa a întrebat:

Daca sunt in prima zi de menstruație si fac sex iar el isi da drumul in mine pot sa ramân însărcinată?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O şansă la 100 milioane...

| Freya1 a răspuns:

Se zice ca nu da mai bine nu te risca

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Raspund intrebarii tale ca sa poata vedea si restul fetelor ce poate isi pun aceiasi intrebare.NU INTRETINETI RELATII SEXUALE NEPROTEJATE DACA SUNTETI IN TIMPUL MENSTRUATIEI. Odata ce ovulul este spart si eliminat iar in final mentruatie, urmatorul ovul se ELIBEREAZA, ce poate fi fecundat fie pe trompa uterina ce reprezinta sarcina extrauterina ori in uter, daca va ajunge acolo.Desi pare imposibil, acesta se elibereaza repede si doar in uter asteapta sa fie fecundat, iar daca nu, dupa 28 de zile este eliminat si spart.Meriti"a doua sansa"

| 2EXA a răspuns:

Nu ramai

| Blecky a răspuns:

Bineinteles ca da

| Mrejeru_Alex_1994 a răspuns:

Cred ca da

| Fabi03 a răspuns:

In mod normal normal nu ar trebui sa rămâi, dar având în vedere că e un corp si nu o mașinărie iar corpul nu este programat, nimic nu este garantat.
Există un risc de 0-5%.