| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunteti la un liceu si acel liceu are 2 cladiri, se poate sa ni se mute clasa in cealalta cladire, cica nu am mai avea clasa, voi stiti cumva cazuri? eu nu as vrea din anumite motive de aceea o consider o problemasad

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Au fost asemenea cazuri.Dar depinde numai de directorul liceului.

| Frank51 a răspuns:

Da, se poate, dar de obicei doar la inceputul anului scolar.

| andreidin a răspuns (pentru Frank51):

Si asta cand se poate decide sigur? la imnceputul anului? noua ni s-a spus pe al sfarsitul acestui an, se poate totusi sa ni se spuna sigur tocmai la inceputul anului asta?