| RoseAndBiia a întrebat:

Deci avem o problema mare.Nici nu stiu de unde sa incep ca e luna ma rog sper sa o cititi laughing. Prietena mea cea mai buna e cu un an mai mica ca mine ( ca si clasa) deci cand o sa intru eu la liceu ea v.a fi in a 8`a. Vrem sa ne mutam in Constanta stiti vreun liceu in Constanta care sa fie si liceu si pentru clasele generale? (5-8) si cum poate sa isi convinga parintii sa o lase sa se mute din a 8`a?

3 răspunsuri:
| RoseAndBiia explică:

Lunga*

| residentevil89 a răspuns:

Licee ar trebui sa fie doar sa cauti pe google intrebarea este oare parinti ei o vor lasa in constanta sa faca clasa a 8a sanse doar sa faca naveta daca e aproape de ct daca nu, renunta sincer