| puscahoreangaion a întrebat:

Daca tabloul principal si cele secundare dintr-o scara sunt proprietatea enel si ce trebuie sa fac daca depistez un vecin ca umbla in tablou asa ceva este legal?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Toate tablourile sunt proprietatea ENEL. Daca un vecin iti umbla la tablou pune lacat pe tablou. Ele (tablourile) au de obicei o usita prevazuta cu loc pentru lacat. Daca nu se poate, instaleaza o camera de luat vederi pe scara intr-un loc putin vizibil.