| Alison95 a întrebat:

Daca te duci intr-un club (fata) unde iti pui poseta atunci cand dansezi, haina?(sa nu se fure)

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te duci singură, mergi cu un grup, cineva pe margine stă cu grija lor, apoi altă perosană ține locul. Trebuie să vă distrați cu toții.
Mai este locul unde se ține garderoba, acolo poți lăsa haina, dar niciodată poșeta, aceea trebuie să o ai în permanență cu tine.
Distracție plăcută!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

La garderoba.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Buna intrebare. laughing
1.Ori nu iti iei poseta.
2.Ori ti-o bagi la chiloti.
rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

Se numește garderobă și se plătește 5 lei!

| StReEtDaNcEaNa a răspuns (pentru Azµre):

Waw straight face
Glumeam si eu. tongue

| Azµre a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

laughing
Și eu râdeam de user laughing

| vanstecos a răspuns:

Haina se da la garderoba... adica la intrarea in club este o camera mica unde cineva iti ia haina, ti-o pune pe cuier si iti da un bilet cu un numar. cand ai nevoie de haina, mergi cu biletul din nou la garderoba...