| sopranaCadaverica a întrebat:

Daca un concert rock (Scorpions de exemplu) incepe la ora 17.00 si eu ajung la 17.30 sau 17.15, mai am voie sa intru?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai bilet, atunci da.
Deseori te lasa si fara bilet daca sunt putini spectatori si concertul e deja pe sfarsite... happy

| mihai69 a răspuns:

Să crezi tu că un concert programat la 17 chiar atunci va începe.
Și da, dacă ai bilet, te lasă să intri, mai ales la astea în aer liber nu e problemă.

| sopranaCadaverica explică (pentru mihai69):

E la Romexpo :p Si eu ma gandeam ca n-o sa inceapa la 17 trecute FIX happy

| Ensiferum a răspuns:

In principiu da, de obicei se accepta o toleranta deoarece exista multi intarziati.