| iKenNoW35 a întrebat:

Daca vreau sa fac o procură pentru copil minor,trebuie să fiu neapărat la notariat, sau poate alta persoana din familie cu actele mele?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

O altă persoană o poate face în locul tău doar dacă are o procură notarială eliberată special pentru aceasta. Deci tot la notariat trebuie să mergi. rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, procura se face doar personal, cu actele in original si copii.
Se poate face doar la NOTARIAT, sau la Ambasada Romaniei, daca te aflii intr-o tara straina.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Acum poti trimite si la dentist un vecin in locul tau.