| LoneGunman a întrebat:

Daca vreau sa intrerup un abonament la telefon (telekom) trebuie sa sun la numarul afisat pe factura, sau trebuie sa merg la o agentie?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2jyTIHV Daca nu ai luat nimic de la ei, merge. Daca nu, trebuie sa platesti valoarea restanta a produsului luat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

La agentie se face treaba ca trebuie sa si semnezi.

| Denila123 a răspuns:

Nu cred, ca vei putea, sal întrerupi, suna la 1234, si vezi pe ce nr, zice serviciu relati clienți, si dai acolo, si îți spune ce sa faci, succes