| Roxanyk_Elena_1990 a întrebat:

Dar ca sa te inscrii la o facultate in franta sau un liceu,ce-mi trebuie?am 9 cl in romania!?am inteles ca ma pot inscrie la facult; chiar daca nu am terminat liceul?spuneti-mi va rog ce acte imi trebuie!

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, cu 9 clase sa te inscrii la facultate in Franta? Hai mai glumesti? Ce crezi ca Franta e in Africa? Si daca ai 12 clase tot iti trebuie sa dai un examen acolo pentru a-ti echivala studiile!

| Roxanyk_Elena_1990 explică:

Exista si oameni incapabili sa deduca! sti unii se vaita ca nu au tinere de memorie dar niciunul nu se vaita ca nu au logica! pacat de tine, nu in toate cazurile trebuie sa judeci asa...

| Roxanyk_Elena_1990 explică:

Nu in toate cazurile trebuie sa judeci asa! oamenii se vaita ca nu au tinere de memorie dar nici unul nu se vaita ca nu are logica! pacattt!

| Roxanyk_Elena_1990 explică:

Pai daca ai fi asa inteligent ai stii ceea ce am vrut sa spun...ma referam la faptul ca nu trebuie judecati oamenii, nestiind nimic despre ei etc! in plus pune-ma la incercare sa vezi daca stiu lb rom.