| Bogdan2304 a întrebat:

Dati-mi o aplicatie de traducere in franceza care nu cere wifi

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Se numeste "Traducere" are iconita ca la google translate si o descarci de pe Magazin Play gratuit..Si de acolo intri in aplicatie si descarci pachetul de traduce offline romana si franceza.

4 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Dictionarul.

| MariaDN2002 a răspuns:

Nu prea există aplicatie offline, dar poti folosi un dictionar român-francez

| Bogdan2304 explică (pentru MariaDN2002):

Si imi ia un an sa caut in cartea aia

| alwayscared a răspuns:

Google traducere, e aplicatie si nu are nevoie de wifi. O am si eu, poti si prin poze sa traduci.