| 3dyTzz a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri de agatat ceva de genu am vrajeala necesara pentru orice dmnisoarabig grin

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
Hey sexy, drink pepsy?

Prea dulce ca sa fiu light
Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si cat stil ai pe tine … parca esti facuta pentru mine!
Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura
Impreuna vom cunoaste lumea … eu stiu iadul, tu stii raiul … hai sa cunoastem amandoi Paradisul …
E frig afara si am cam inghetat … ce zici de un ceai fierbinte la lumina lumanarii?
Sunt fierbinte si mi-e frica sa nu ma sting ca o lumanare in bratele tale!
Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!
Toti banii din lume ii dau doar pentru iubirea mea … as da si un munte de aur, numai sa te stiu a mea!
Ce dans ametitor … m-ai cucerit cu privirea ta …
Discoteca e plina de baieti/fete, dar tu esti singura/singurul care ma face sa ma visez in Paradis.
Love me if u dare...
E o nebunie sa urasti toti trandafirii doar pentru ca te'a intzepat un spin
Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.
Nu te mint sa moara mama, am Ferrari dar nu pot veni cu el ca ia picat lantul
Da... cautarea ta s-a terminat.
Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba...
Cred ca am probleme cu ochii, nu`i pot dezlipi de tine...
Ai o harta? Ca m`am ratacit in ochii tai...
Am atatea emotii in fata ta incat mi-am uitat replica de agatat...
A iesit soarele sau doar ai zambit?
Misto fusta. Pot sa ti`o iau eu?
Te-am urmat pana acasa. O sa ma pastrezi?
Nu sunt beat, ci doar m`ai ametit tu...
Fii unica si diferita, spune DA!
Buna, pot sa iti cumpar o masina?
Chemati politia! Este ilegal ca cineva sa arate asa de bine!
Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului sa imi aduca de Craciun?
Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
Hmmmm... helloo gagica, ce frumos suras ai, sigur nu esti de prin rai?
Daca ai fi pamant m-as ingropa cu tine. Daca ai fi apa m-as ineca cu tine. Daca ai fi aer m-as sufoca cu tine. Daca as fi foc te-ai arde cu mine?

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Sincer, nu o să îţi sară în brate toate domnişoarele că îţi pui tu la mess un status mişto.
Şi îmi place să cred că în ziua de azi nu mai sunt fete care să cadă aşa uşor la vrăjeli. Cel puţin nu fetele pe care ar trebui să îţi facă plăcere să le cucereşti.
Dacă nu ai nici-o problemă cu piţipoancele sau mai ştiu eu ce, atunci fi talentat şi fă-ţi un status original, în care spui câte pacheţele de muşchi ai, câţi centimetri şi cât de greu ţi-e portofelul.

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *

| 3dyTzz explică:

Eu vreau niste statusuri asa misto (smechere ) ca nu sa-mi sara fetele in brate!big grin