| Susanelu a întrebat:

Dati-mi si mie un link pentru download " Hack top eleven be a fotball manager " care sa mearga si sa nu aiba parola, daca are parola sa mi-o dati. Dau funda. Va rog, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Ruben_Chis_1994 a răspuns:

Stai bland si eu am incercat si nu sunt oh go on, da daca afli contacteaza-ma happy

| Susanelu explică (pentru Ruben_Chis_1994):

Ba exista dar au parole, multi au. Si am aflat acum cateva zile ca exista un CARD DE JOC NORDEUS de unde poti lua Tokenuri GRATIS! Sau poti baga BANI, EURO CREDIT prin Mobil!