| bogdanu995 a întrebat:

Dau funda! Cati ani trebuie sa ai ca sa poti pune un bilet la loto?

Răspuns Câştigător
| Victor_4819 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 pentru ca cand pui bilet trebuie sa completezi un formular.Iar cand ridici banii ai iai sub forma de cont bancar.Tot e legal dupa pasaport.Nu prea poti daca nu ai 18. sad
Funda?

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La orice varsta poti pune un bilet la loto!

| Roメette a răspuns:

funda?

| ioanahd1 a răspuns:

| Kerli a răspuns:

| ValiNebunu a răspuns:

18 normal chiar nu stiai asta? funda?

| OaNa_1163 a răspuns:

Pai.eu cred ca minim 18 anibig grin funda?hee hee

| Eusinimenialtabuzz a răspuns:

Nu conteaza toate astea pentru ca acolo nu te pune sa scrii varsta nu? Dar in caz ca castigi si nu ai 18 ani parintii tai sau un major va trebui sa ridice castigul pe numele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bilet la loto poti pune la orice varsta(atunci cand esti tu cnstient ce faci) dar ca sa iti ridici preimiul(in caz ca ai castigat) trebuie sa ai cel putin 18 anihappy

| Roxana_4537 a răspuns:

Presupun ca 18

| fiz a răspuns:

Trebuie sa ai minim 18 ani, ca sa ridici castigul, dar ca sa joci nu este limita de varsta.

| Alinaa_9890 a răspuns:

18 ani, in mod legal

| bis1979 a răspuns:

Varsta de 14 ani adica capacitate de exercitiu restransa.