| bogdanu995 a întrebat:

Dau funda! ce inseamna :X la emoticoane?

Răspuns Câştigător
| fanyt13 a răspuns:

Inseamna ca esti indragostit arata exact ca in imaginea de pe link-ul http://msn.mess.be/data/thumbnails/385/love%20struck.gif

29 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ca te iubeste...

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna, "love struck" este semnul de la inimioara pe messenger. Sper sa te ajute.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cine nu stie asta? laughing
E emoticonul cu 'te iubesc'. tongue

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Love struck

| VORTEX a răspuns:

Buna, love struck inseamna acel emoticon in care arata o inima care bate si reprezinta sentimentul de indragostit.

| question_3585 a răspuns:

Loverstruck

| Roメette a răspuns:

Inseamna

| Kiddduu a răspuns:

Inseamna love struck = :X.Adica TE IUBESC! De obicei zic te:* si telove struck te pup si te iubesc sau te love struck si :* Te iubesc si te pup!

FunditSha?puppy dog eyes

| camryn a răspuns:

Pai de ex, pe mess, daca tastezi :X iti apare emoticonul ala cu inima langa el... deci :X ar insemna iubire

| licutza_1435 a răspuns:

In love

| XSecretLov3X a răspuns:

Ce-l mai frumos si reprezentativa fata pentru oamenii indragostiti:X:X:angry Fundyza?):*:X:X:X

| Coriii a răspuns:

Gen:

inimioara!

o fata cu o inimioara care bate!

happy

Gen:

"te iubesc"!

| Reyskate99 a răspuns:

Ca si cum ai fi lipit la gura.ca nu poti vorbi. funda?

| Bibbi1507 a răspuns:

E un smile si o inima. Ar insemna.TE IUBESC. Eu asa stiu

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

:X e un cap zambaret cu o inimioara se scrie si; X si :X
sper ca te-am ajutat fundahappy

| Dyony01 a răspuns:

Te iubesc love strucklove struck fundita :*:*?

| ralucutsa_9367 a răspuns:

:X inseama ca iubesti(sau il/o iubesti)
sau iti place depinde
funda?

| mafychokko05 a răspuns:

I love you adica te iubesc /fundita?

| a răspuns:

Asta inseamna ca eu i-am scris asta la unu din greseala

| NbhdDaughter a răspuns:

Inseamna ca iubesti, ca esti indragostit sau ca iubesti mult persoana careia ii pui semnul :X funda?

| פרנקו a răspuns:

O lista de semnificatie emoticoane si multe altele le gasiti aici: https://www.fib.im/blog/lista-de-emoticoane-pentru-facebook-fb/

| midiots a răspuns:

Emoticoanele is fetele alea de la messenger. Adica astea happy laughingwinkinghee hee.Asa stiu eu sper ca te-am ajutat

| Lays17 a răspuns:

Love, te iubesc

| roxxi_6187 a răspuns:

E emoticonul ala care iubeste.