| OvyBluRay a întrebat:

Dau fundita cine stie daca o firma de curierat rapid vine dupa colet acasa se poate? mentionez ca stau la 50 km de Timisoara de sediu de curierat

4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Deci tu vrei sa trimiti coletul? Daca e asa, el vine acasa, insa tu va trebui sa platesti transportu! happy

| OvyBluRay explică (pentru KirigayaKirito):

Cam cat ar costa sa trimit un colet de la timisoaral la buzau

| KirigayaKirito a răspuns (pentru OvyBluRay):

Depinde daca curierul mai are drum incolo, sau esti singurul pentru care strabate atata drum.Variaza de la 30 la 100 de lei

| OvyBluRay explică (pentru KirigayaKirito):

Cu tot cu trimitere la buzau