| Razvan_8378 a întrebat:

Dau fundita big grin cine stie de ce cand intru intr-un film(chiar si filmuletele din jocuri) se vede decat culoarea roz si negru straight face dar inainte mergea normal si nu stiu ce s-a intamplat... puteti sa-mi explicati si mie? si cum pot sa rezolv problema? multumesc!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Filmuletele in care intri sunt online? ...sau le ai descarcate in pc? Daca sunt online atunci ->> du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!

| Razvan_8378 explică:

Nu, filmele online se vad ok. Problema o au filmele descarcate in PC. Posibil vreun virus? antivirusul nu spune nimic straight face