| Geo_Yo_1990 a întrebat:

De 2 zile ma doare in partea dreapta jos si ma inteapa si pieptul ce poate fi

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate fi orice. Poate fi apendicita, ori colonul (ex. constipația).
Ai grijă ce mănânci, ce consumi. Durerile în piept, la fel, pot emana de la fiere/ficat (uneori, chiar și durerea de rinichi, poate emana către abdomen).
Întreabă la farmacie dacă No-Spa e de ajutor pentru tine, deși eu cred că da. Ia doar câteva pastiluțe, nu e nevoie să cumperi o cutie întreagă, cu 24 de comprimate. Două-trei, sunt suficiente.
Oricum, nu cred că e ceva grav în cazul tău. E ceva trecător... O să-ți revii.
https://www.realitatea.net/......84940.html

| Geo_Yo_1990 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc frumos... :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apendicita

| dovahkiin9386e6e a răspuns:

E posibil sa fie de la efor, mai bine mergi la un control