| xAnkax a întrebat:

De cate reporturi si blocari e nevoie pentru a sterge contul fals al unei persoane pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Decid creatorii. Ca sa fie pentru siguranta ca nu iti pui amicii sa dea raport! Trebuie asteptarea raspunsuriilor lor!

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Trebuie doar o data. Pana sa verifice creatorii facebook-ului. Si mi se pare ca trebuie si dovada.

| xAnkax explică (pentru RareşTPUro):

Si daca sunt de la mai multe persoane diferite? Cred ca atunci e sters automat...

| RareşTPUro a răspuns (pentru xAnkax):

Decid creatorii. Ca sa fie pentru siguranta ca nu iti pui amicii sa dea raport! Trebuie asteptarea raspunsuriilor lor!

| Rakanishuu a răspuns:

Decide administratorul.

| Eviix a răspuns:

Administratorul decide.

| DeaaRko a răspuns:

Asta administatorul decide