| ANDREYandrey1 a întrebat:

De ce atunci cand intru pe gta III pe galaxy i9000 se blocheaza? o fi din cauza de la versiunea androidului(2.3.4 dar are interfata de froyo)... funda pentru cei care ma ajuta...pls

Răspuns Câştigător
| Wolfy5 a răspuns:

Cred ca o fi din cauza jocului, incearca sa downlodezi altul special pentru telu si poate merge
Sper ca te-am ajutat cu ceva ^^

1 răspuns:
| Georg3 a răspuns:

Salut!
Nu e din Android, deoarece eu am Samsung Galaxy Mini/s5570, care este cu mult sub i9000 si imi merge -bine inteles versiune qvga si merge si aia un pic in reluare.Important este ce versiune de gta bagi tu pe telefon.
Cel mai bine e sa faci un search pe google precum : download gta 3 apk galaxy i9000
Sper ca te-am ajutat!