| anonim_4396 a întrebat:

De ce avem degetele de la picioare(cel mic mai ales) inclinate spre degetul mare? E de la incaltamintea pe care o purtam de cand eram copii?

7 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ce-ntrebare de baraj! Nu!
Nu stiu daca ai vazut dar, copiii cand se nasc au degetele de la picioare inclinate spre degetul mare!

| sixtythree a răspuns:

Cred ca geneticulthinking

| EduardTPU a răspuns:

Nu stiu cum le ai tu,la mine numai cel mic este putin inclinat spre cel mare,si da, de la incaltaminte, dar si de la constructia piciorului.

| Cline7 a răspuns:

Deoarece asa ne-am nascut asa sin oasele happy Funda?

| Adelynna_4919 a răspuns:

Ce intrebare...rolling on the floor) asa ne'a facut Doamne Doamnewinking. Daca nu ne facea asa nu puteam sa mergem bine

| DrDeath a răspuns:

Nu este de la papuci.Asa are toata lumea.

| naoko a răspuns:

Nu.Poate fi si natural de ex matusa mea asa are iar eu am de la pantofi. Funda?