| S3ntimentBoY a întrebat:

De ce cand intru pe messenger ma scoate imediat? problema cu messu?

Răspuns Câştigător
| elea a răspuns:

Nu este adevarat nu te lua dupa ei eu am avut aceeasi problema ...si aveam messenger 10 si imi facea probleme si dupa aceea l`am sters am instalat messenger 11 si totul este ok... funda big grin

7 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

De curand ai instala windowsul? Trebuie sa setezi in firewall acesul yahoo la internet.

| ASIGURATORUL a răspuns:

-conexiune net slaba sau inexistenta;
-user sau parola introdusa gresit.

| S3ntimentBoY explică (pentru ASIGURATORUL):

Nu nu nu deci intru pa mess imi apare toate contactele si apoi iese singyr

| ASIGURATORUL a răspuns (pentru S3ntimentBoY):

Probabil cineva care iti stie parola mai este in acelasi timp cu tine pe acelasi id.

| S3ntimentBoY explică (pentru ASIGURATORUL):

Pai daca at fi cineva nu mar mai lasa sa intru nu?//

| elea a răspuns:

Da...sterge si instaleaza din nou altul. fundabig grin

| ilovecandy a răspuns:

Pei...kek ti-a spart cineva parolabig grin