| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand trimit mesaj la o persoana pe Facebook imi arata "action blocked" si cat timp dureaza sa fiu deblocat?

3 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Ti-a spus corect persoana respectiva ti-a blocat mesajele

| Ladylady_Dee_1998 a răspuns:

Este posibil ca aceea persoana te a blocat pe Facebook, sau a blocat chatul cu tine(tu ii poti urmari profilul dar nu poti sa ii scrii). trebuie sa te deblocheze, altfel nu ai ce face. mai este posibilitatea sa fi primit report, si sa ai contul suspendat pentru o perioada, dar nu cred ca este cazul.

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru Ladylady_Dee_1998):

Ma refer, la orice persoana la care ii trimit mesaj si nu o am in lista de prieteni nu ma lasa sa trimit mesaj!