| Boraioana a întrebat:

Stie careva de ce atunci cand vreau sa trimit in mesaj semne ca si acelea de pe facebook la persoana respectiva apare cu semnu intrebari?! Daca primesc eu de la ei mi mi le arata normal!

2 răspunsuri:
| TheCuteOne a răspuns:

Depinde ce telefon au persoanele respective, dar în mod normal, nu apare semnul întrebării.

| Boraioana explică (pentru TheCuteOne):

Am S4... si inainte sa trimit imi apare ca mesaju ar putea sa se deterorieze in curs de trimitere... Oare trebuie sa activez ceva? :@