| eeeeeeeeee a întrebat:

De ce daca imi setez o imagine pentru desktop, ea nu mai este afisata dupa cateva minute? cum rezolv problema?

6 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Nu mai este afisata daca... dupa ce ai pus-o ca backround ai mutat-o sau ai sters-o din acel loc.Deci pune imaginea intr-un loc anume. o pui ca desktop si nu mai umbli la ea.nu mai redenumesti, muti, copiezi imaginea in alt loc.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Sac-sac, ai ghinion laughing

| JoJo a răspuns:

Si mie imi apare chestia aia cu genuine despre care zice Playerstraight face
mi-am reinstalat windowsul si acum imi apare iar, dar ii dau de fiecare data cancel pentru a nu-l lasa sa-si faca update, desi e cam enervanta aia...

| eeeeeeeeee explică:

Imaginea nu a suferit nici o modificare, iar windows-ul este proaspat instalat.deci?

| Smackdown a răspuns:

Reinstaleaza-ti Windows-ul

| Alina_5575 a răspuns:

Reinstaleaza-ti Windows-ul si eu am avut acelasi probleme. din cate mi-a explicat cienva mie e din cauza Windows`ului