| anonim_4396 a întrebat:

De ce documente am nevoie pentru a face un card? La card trebuie o parola sau un cod?

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai nevoie numai de buletin. Completezi o foaie şi îţi spun ei cam în cât timp îţi vine cardul (nu ţi-l face pe loc). Şi o să ai un cod pin pe care nu trebuie să-l spui la nimeni.

| Irina a răspuns:

Doar ca sfat. evita BCR si BRD. Mergi cu buletinul, daca esti student sa ai si carnetul pentru ca nu mai ai comisioane. codul pin il primesti intr-o scrisoare securizata.

| aysun a răspuns:

Te duci cu buletinul si iti faci card happy

| FearNoEvil a răspuns:

Buletinul doar. Iti dau ei un formular pe care trebuie sa-l completezi. Daca tin minte bine parca trebuie si o parola (in cazul in care de ex. vrei sa-l anulezi) pe care ti-o alegi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la banca cu buletinul iti fac ei tot si, in 2 saptamani ai card. la BRD sunt pachete deosebite si avantajoase daca ai card acolo, inclusiv internet bank gratuit; iti spun acolo totul. iTI DAU EI PAROLA PE CARD DAR O POTI SCHIMBA CAND VREI LA ORICE BANCOMAT AL BANCII RESPECTIVE