| ionuttemeri a întrebat:

De ce fetele au intot-deauna prioritate si de ce adora discotecile? cea ce eu unul le urasc

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Fetele/femeile sunt diferite de noi prin multe criteri.
Cei drept si eu urasc discotecile laughing
Uite vezi...

Pai au prioritate din cauza ca cica ele sunt mai firave...

O seara buna!

| ionuttemeri explică (pentru OnuOnulică):

Ok dar atunci putei sa-mi explicati de ce le place lor? eu cunosc pe cineva de numai 14 ani si stiu ca de la 13 ani a inceput cu astea si acum in fiecare sambata merge parca i-a intrat in sange dhoamne nu inteleg...

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Nici mie nu-mi plac discotecile!

| LeBlanche a răspuns:

Ideea cum că femeile trebuie să aibă prioritate e bazată pe faptul că un bărbat e mai puternic decât o femeie/un copil, iar aceştia trebuie protejaţi. În trecut erau mai multe cazuri pe viaţă şi pe moarte în care femeile sau copiii nu aveau cale de scăpare dacă nu li se acorda prioritate. În vremurile de azi, prioritatea acordată femeilor e un semn de respect din partea unui bărbat, deşi nu prea are logică.
Şi nu toate femeile 'adoră' discotecile, mai sunt câteva dudui care au ceva mai multe aşteptări de la viaţă.