| PetrutaBruma a întrebat:

De ce fratele meu nu poate sa isi atinga picioarele fara sa le indoaie? rasp.

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Poate ca nu are elasticitate in muschi, de aceea. Un sport ceva nu i-ar strica delochappy

| noktambul a răspuns:

Poate are bratzele mai scurte laughing

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Poate e prea grasutz

| Cezar a răspuns:

Fiind ca il doare, tendoanele sunt stranse, pentru a le atinge fara sa le indoiae trebuie sa exerseze in fiecare zii!

| xMoonlight a răspuns:

Buna! Deoarece nu are o elasticitate atat de buna si forta in maini si picioare. Oamenii elastici pot face asta cu usurinta fara nici un pic de antrenament deoarece au flexibilitate si forta in brate.CU putin antrenament va reusi si fratele tau.Mult noroc in tot ceea ce faci :*big hug O zi buna