| VeroniMichy a întrebat:

Hi!
Cineva vinde un Samsung s9 la 400 lei, telefonul e fisurat dar nu afectează ecranul, merită? El spune ca l-a folosit ca telefon secundar (numai pentru apeluri)

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

400 e deosebit de putin... In teorie ar merita dar si ecranul spart tot ajunge la dublu in medie. Ceva e suspect.

| GopnikulBogdan a răspuns:

S-ar merita, dar să funcționeze touchsecreen-ul și să fie reparat la un service bun.

| VeroniMichy explică (pentru GopnikulBogdan):

Telefonul funcționează, ecranul e fisurat pe margine, nu afectează deloc ecranul decat in colț cam 2 mm e spart de tel

| GopnikulBogdan a răspuns (pentru VeroniMichy):

Se merită, deși e destul de ieftin. Succes.