| Crisstinayy12 a întrebat:

De ce majoritatea mâncărurilor nu au gust? Înainte aveau. Am mâncat mămăliga cu carne și nu prea avea gust, nu am simțit aproape deloc. Acum mănânc pișcot și tot nu simt gustul. Cireșele și bombonică ciocolată umpluta cu cocos am simtit-o. Poate fi din cauza anesteziei?

5 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Posibil, daca ai fost la stomatolog astazi. Pe de alta parte, nu e ca si cum mancarea de azi in general mai are vreun gust laughing

| NameInUse a răspuns (pentru AndreiWeisz):

laughing

| Superior a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Fastfood power

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Superior):

La ce te referi? Shaorma poate sa aiba gust bun laughing Problema cu fast food-ul e ca e plin de aditivi si potentiatori de gust, tocmai sa aiba gust mai bun. Ma refeream in principiu la ce cumparam din supermarketuri, de la legume, pana la carne si lapte.

| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Poti avea o problema la papile gustative du-te la un medic sa te consulte.