| florin1979 a întrebat:

De ce nu aprobati toate intrebarile? am pus o intrebare care suna cam asa. ce "smecherie" au brichetele antivant de se sting foarte greu? era o intrebare nepotrivita?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E o întrebare potrivită însă încearcă să eviţi cuvântul şmecherie. Sunt unele persoane care raportează întrebările aiurea... Nu ai ce face! Baftă!

| RaR a răspuns:

Si eu am patit-o TPU este un robot

| foxi a răspuns:

E simplu! au o rezistenta de nichelina care se inroseste(este incandescenta), in cazul in care se stinge flacara, poti aprinde tigara de la aceasta rezistenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gânduri albe / ce alte cuvinte mai sint interzise? vad ca aici prostia si cenzura populara a atins cote maxime. Puncte-puncte, nu ai voie, anumite cuvinte, nu...
( adolf )