| ank1976 a întrebat:

Nu inteleg de ce dureaza atat sa aprobati postarea unei intrebari pe acest site? Asteptam un raspuns la acea intrebare si mi-ar fi placut sa-l primesc si repede, insa se pare ca nu se poate. Azi m-am inscris pe acest site, azi voi renunta la acest site, sunt altele care sunt cu adevarat preocupate de intrebarile noastre. Cu bine, cu toate ca multi stiu ca vor renunta rapid pentru ca nu mai avem rabdarea necesara.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intrebarile si raspunsurile trebuie aprobate de 3 moderatori, dar acestia modereaza cand au timp, sunt useri ca si tine dar au mai multa vechime pe site.

| anad a răspuns:

Site-ul are niste reguli si trebuie sa le respecti si sa ai rabdare.Inseamna ca nu era ceva la care chiar voiai raspuns.In viata daca iti pierzi rabdarea poti, uneori, sa pierzi si alte lucruri foarte importante.

| Frogie a răspuns:

Mda, si mie mi se intampla la fel.la fel si raspunsurile se aproba greu. De exemplu acum este ora 16:07 si suntem in 17. Sunt curioasa cand vor aproba raspunsul meu... happy

| Frogie a răspuns:

Eu nu sunt noua, am contul din Iunie 2009. si am 160 de raspunsuri date pana acum dar tot trebuie sa astept 24 de h sau chiar mai mult pentru aprobare...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile tale se afla la moderat, ca si raspunsurile. Trebuie sa fi mai activa, si dupa 60-70 de raspunsuri, vei putea posta direct pe site.