| Alyna19992013 a întrebat:

De ce nu imi apare folderul cu ce am in cardul de mamorie de la telefon (star 3) cand conectez USB-ul la calculator.

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Revino la setarile din fabrica ale telefonului, dupa care incearca sa-l conectezi din nou. Verifica si cablu USB. Baga cablu in alta mufa USB la calculator.

| mihaelaalol a răspuns:

Trebuie descarcat de pe net un device driver pentru telefonul pe care il ai
sper ca te-am ajutat!big grin

| Alyna19992013 explică (pentru mihaelaalol):

Imaine imi mergea foarte bine... puteam sa descarc poze dupa telefon in pc.

| mihaelaalol a răspuns (pentru Alyna19992013):

Poate ca aveai acel driver si din greseala l-ai sters..si mie mi s-a intamplat la fel.prima oara imi merge bine(pentru ca il aveam descarcat), mi-am resetat windows-ul si nu a mai mers dupabig grin

| Alyna19992013 explică (pentru mihaelaalol):

Cum pot sa imi instalez din nou acel driver?