| GabrielStefan a întrebat:

De ce nu imi merge Google Maps pe Nokia C2-01? App ce parere aveti despre Nokia C2-01? E bun?

Răspuns Câştigător
| SpriteDouaPuncteP19 a răspuns:

Telu e bun eu am la fel doar ca e faza ca atunci cand l-am luat nici mie nu mi-a mers google maps am fost la Vodafone de unde l-am luat eu adica am aratat ca nu merge a zis ca e o problema de la ei si-au cerut scuze mi-l-au luat si mi lau dat peste o saptamana dupa aceea a mers eu am dat 40 lei pentru a-l face ( ii face iar softu )

| unknownn a răspuns (pentru SpriteDouaPuncteP19):

Ce prost esti, pai tu ai mai platit resoftarea, atata timp cat telefonul era in garantie?

| SpriteDouaPuncteP19 a răspuns (pentru unknownn):

Ba resoftarea se plateste ba fraiere dar dp a mers mai bine ca un iphone a meritat 40 lei dracu nu-s ca voi 40 lei e o avere daca ii cer tatalui 50 lei ca sa ma duc la pishcina imi da 100 lei sa ma duc sa ma distrez nu is ca voi de muncesc parintii p 400 lei

3 răspunsuri:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Nokia e exct ca Microsoft, adica nimic nu merge straight face