| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge speakers pe laptop, apas click stanga sa il fac unmuted si nu ma lasa oricat as apasa?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in Device Manager, opresti placa de sunet, restartezi laptopul, pornesti din nou placa de sunet.

Daca tot nu functioneaza, reinstaleaza driverul placii de sunet (descarcat de pe site-ul producatorului laptopului.

Daca nici cu alt driver nu merge, atunci il duci pentru depanare la service.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drivere audio.

Punct.

| Ax3LdeV a răspuns:

Re install driver sunet

| Alexandru_Tudor_1975 a răspuns:

Daca nu iti merge Speaker-ul la laptop inseamna ca nu iti functioneaza difuzorul sau ca iti trebuie o boxă