| ZzOpO99 a întrebat:

De ce atunci cand apas click stanga nu merge? Mi se intampla doar cand intru pe youtube si apas pe fullscreen sau vreau sa cand dau click la un video sa vad in alta parte

Răspuns Câştigător
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, poate ca s-a fi defectat mouse-ul, si poate de aceea nu mai raspunde la comenzile tale. Asa si mie, imi facea figuri, si cu greu comandam aici cu clic-uri.

| ZzOpO99 explică (pentru Daalalifnuunalif):

Dar imi face problema asta doar la clipuri sau la jocuri online

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru ZzOpO99):

Asta poate fi poate ca din calculator sau Laptoop. Cred ca este mai bine sa ceri ajutorul cuiva in domeniu.