| 0PopaPorno a întrebat:

De ce nu merge sa-mi schimb numele la facebook? Zice ca sistemul a respins automat noul nume.

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Poate foloseşti caractere "ciudate" şi de aceea nu-ţi primeşte noul nume

| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună

Dacă la numele de Facebook adaugi semne cum ar fi alea cu inimi sau cele de pe siteuri speciale sau chiar si cele din tastatură. Facebookul le respinge. Chiar şi când pui 2 majuscule una lângă alta le respinge cum ar fi XD, trebuie să pui xD sau Xd