| mihaitza90 a întrebat:

Salut eu sunt mihai
am avut o prietena si nu de mult m-a parasit
ea o zis ca din cauza cum gandesc adica o zis ca gandesc ca o fata
cum ar trebui sa ma comport sa nu zica ca gandesc ca o fata?
sugestii pls

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a fost doar un motiv sa se desparta de tine si in general fetele care au prieteni mai linistiti doresc baiati mai rai adica mai severi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ea sa nu mai zica ca te comporti ca o fata trebuie sa te comporti ca cum te-ai comportat pana acum, doar ca cu totul altfel. Scuze celorlaltor utilizatori pentru folosirea dialectului chinez al limbii romane, se pare ca Mihai e de prin zona Wuhanului...

| BiaBianca33 a răspuns:

Pai fii barbat adevarat, poartate mai aspru (nu neaparat q ea) in general asa, fi mai dur.