| anonim_8127 a întrebat:

De ce nu pot sa-mi schimb parola la id facut?
si de ce dupa ce introduc datele cu nume, data nasterii, tara, si cand vreau sa introduc codul nu merge sa sscriu in casuta unde trebuie scris?(pentru schimbarea parolei)?

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pai, si ce iti zice? Vezi ca sus, ar trebui sa ai un mesaj de genul: sorry etc etc. Fie nu ai bagat aceleasi date pe care le-ai bagat cand ti-ai facut contul, fie ai sarit vreun camp obligatoriu de completat, fie nu scrii codul bine.

| anonim a răspuns:

In yahoo, poti schimba parola numai dupa ce a trecut doua saptamani de la ultima schimbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu pot schimb parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sa intru sa imi pot schimba parola la idi?