| alexa_4005 a întrebat:

Buna am o intrebare legata de schimbarea parolei la mess,incerc de mult timp sa mi schimb parola,stiu raspunsurile corecte la ambele inrtebari,dar cand introduc parola nu merge,am incercat nenumarate parole,cu diferite caractere,dar imi zice ca parola-i prea slaba sau ca contine o parte din nume,desi am bagat si liitere mari,numere, liniute,puncte,mai lunga,mai scurta. daca ma poate ajuta cineva va rog sa mi raspundeti! mersi anticipat

2 răspunsuri:
| BACKaLx a răspuns:

Pai dai dublu click pe mess si dai acolo unde scrie "forgot your pasword
"

| alexa_4005 explică (pentru BACKaLx):

Stiu pasii, ajung pana in momentul in care introduc parola, dar nu merge zice ca i prea slaba...desi am bagat tot felul de combinatii